Pánský striptýz - Brno

Pánský striptýz je rozhodně pro dámskou společnost a pro ženy nad věcí, s veselou myslí a chutí se bavit. Rozhodně není určen pro dámy prudérní, stydlivé nebo pro ty, které podléhají předsudkům.

Divačka nebo aktérka

Každý striptér má vlastní scénář, jeden dodržuje striktně bezkontaktní vystoupení, jiný divačky nebo samotnou oslavenkyni přímo zapojí do vystoupení. Jen si představte jak si Vás striptér vybere v davu, pozve či rovnou vytáhne na pódium a coby policista Vás začne prohlížet, zde nemáte zbraň, drogy apod. V podstatě jde však všude o erotické vystoupení, kdy účinkující odkládá postupně oděvy až do naha. Většina striptérů si přirození následně přikryje jedním dílem oděvu nebo jinak.

Holčičí nebo ženská parta se velice dobře obejde bez mužské společnosti, mohou spolu probrat všechna témata od dětí, po rodinu a vaření, o práci, přes kosmetiku, muže a samozřejmě sex. Žádný muž by ženské diskuse nejspíš nevydýchal bez znuděného nebo nechápajícího pohledu a tak čas od času ženy ze svého „kolektivu“ muže rádi vykáží. V bujaré náladě si dámy užívají vystoupení, pískají, povzbuzují a smíchy mnohdy pláčou. Cítí se emancipované, svobodné a je to výborný relax a odreagování od každodenní práce a rodiny.

«« Mužům vstup zakázán Věk a postava striptéra »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12363 (gejsa.cz#68)