Pánský striptýz - Brno

Pánský striptýz je rozhodně pro dámskou společnost a pro ženy nad věcí, s veselou myslí a chutí se bavit. Rozhodně není určen pro dámy prudérní, stydlivé nebo pro ty, které podléhají předsudkům.

Věk a postava striptéra

Na věku nebo postavě mnohdy vůbec nezáleží, striptýz provozují muži velmi mladí 18 - 25 letí, muži kolem 30 let i starší. Svlékání provozují muži vysocí i muži malého vzrůstu, ba dokonce muži štíhlý ale také lze zažít striptýz s tlusťochem (ve speciálním obleku). Můžete si vybrat z tématické nabídky:

  • striptýz na lodi, v baru nebo doma...
  • ohnivou show se striptýzem
  • tlusťoch show
  • kontaktní striptýz
  • duo striptýz muž + žena
«« Divačka nebo aktérka Práce striptéra »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12363 (gejsa.cz#68)