Pánský striptýz - Brno

Pánský striptýz je rozhodně pro dámskou společnost a pro ženy nad věcí, s veselou myslí a chutí se bavit. Rozhodně není určen pro dámy prudérní, stydlivé nebo pro ty, které podléhají předsudkům.

Práce striptéra

Práce v erotice se na první pohled může zdát jako zábava, samozřejmě musí být v muži, který se živý jako striptér notná dávka exhibicionismu. Měl by mít udržované a svalnaté tělo, tedy rozhodně navštěvovat posilovnu, být voňavý a umět se pěkně pohybovat, měl by být dobrý tanečník a mít cit pro rytmus. Profese je sice dobře honorována, ale investice do nejrůznějších kostýmů, například trhacích kalhot je tedy nutná a potřebuje také dobrého krejčího atd.

Kdo by čekal, že striptýz je bezrizikové povolání, pěkně by se spletl. Prý je nepsaným pravidlem mezi striptéry nezouvat si boty, protože bary a noční zábava se mnohdy neobejde bez střepů z rozbitých sklenic či skleniček, proto ten striptér, který zouvá i obuv riskuje nepříjemné poranění.

Dalším rizikem je pyrotechnika a ohně, které jsou zpestřením samotné show. S tím souvisí tedy popáleniny a to považte - na celém těle! A co teprve ženy, které se do striptéra zamilují? To jsou sice rizika úsměvná, leč také mohou pěkně rozhodit nervy. Některé dámy si po představení dělají na striptéry všemožné nároky.

«« Věk a postava striptéra Důvod k žárlivosti? »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12363 (gejsa.cz#68)