Pánský striptýz - Brno

Pánský striptýz je rozhodně pro dámskou společnost a pro ženy nad věcí, s veselou myslí a chutí se bavit. Rozhodně není určen pro dámy prudérní, stydlivé nebo pro ty, které podléhají předsudkům.

Důvod k žárlivosti?

Manželé, snoubenci ani milenci nemají důvod žárlit na své dámy, pokud vyrazí na pánský striptýz. Většina žen se zde jen dobře baví, pustí z hlavy všechny starosti a oddává se veselé zábavě, smíchu a rozpustilým myšlenkám, ale to je vše. Takže pánové, kteří nechtějí své drahé polovičky na pánský striptýz pustit, dělají jim doma přednášky o nevhodnosti této zábavy vzhledem k jejich postavení, věku nebo manželskému stavu, jsou naprosto mimo.

Když Vám žena bude chtít být nevěrná, rozhodně to nebude na vystoupení tohoto směru pánové. Je mnoho žen, které doma raději pozmění část programu, zalžou nebo prostě zamlčí určité detaily večerní zábavy z obav vyřčených jejich partnery: jdeme s holkama do kina, sednout si do kavárny, na muzikál...Rozhodně striptér dámy nevzruší ale pobaví, věřte pánové!

«« Práce striptéra Proč zavítat na pánský striptýz »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12363 (gejsa.cz#68)