Pánský striptýz - Brno

Pánský striptýz je rozhodně pro dámskou společnost a pro ženy nad věcí, s veselou myslí a chutí se bavit. Rozhodně není určen pro dámy prudérní, stydlivé nebo pro ty, které podléhají předsudkům.

Proč zavítat na pánský striptýz

Je to rozhodně dobrá zábava, uvolníte se, ochutnáte dobré nápoje, pobavíte se a zažijete zase něco nového. Možná dámy načerpáte i jisté sebevědomí a rozhodně nemusíte mít obavy z toho, že děláte něco nepatřičného. Dopředu se informujte, zda bude představení kontaktní nebo ne, aby jste nebyla vyvedena z míry dotyky a přímou konfrontací se striptérem.

Sociologické aspekty naznačují ženskou převahu v tomto okamžiku, obrácení staletím zažitých rolí muž a žena – oblečený striptér proti Vám má stále navrch, ale počkejte až před Vámi stane v rouše Adamovo, jak se Vám to zalíbí.

«« Důvod k žárlivosti? Cena za vystoupení striptéra »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12363 (gejsa.cz#68)