Pánský striptýz - Brno

Pánský striptýz je rozhodně pro dámskou společnost a pro ženy nad věcí, s veselou myslí a chutí se bavit. Rozhodně není určen pro dámy prudérní, stydlivé nebo pro ty, které podléhají předsudkům.

Cena za vystoupení striptéra

Celovečerní ladies party je koncipována tak, aby si každý přišel na své. V striptýzové show se postupně představí několik různých striptérů a do programu je zařazena i další zábava. Pokud máte chuť pozvat si striptéra na vlastní akci, počítejte s platbou od 2 000 Kč výše, podle toho jaké představení si vyberete. Jeden striptýz trvá v délce asi 8 – 12 minut. Bonusové akce různých klubů mohou obsahovat možnosti fotografování se striptérem, můžete vyhrát striptéra na vlastní akci apod.

«« Proč zavítat na pánský striptýz Nebojíte se zábavy? »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12363 (gejsa.cz#68)