Pánský striptýz - Brno

Pánský striptýz je rozhodně pro dámskou společnost a pro ženy nad věcí, s veselou myslí a chutí se bavit. Rozhodně není určen pro dámy prudérní, stydlivé nebo pro ty, které podléhají předsudkům.

Nebojíte se zábavy?

Už jste viděli představení Chippendales? Pokud ne, troufněte si na tuto žhavou jízdu. Pánové z toho souboru se představili již na čtyřech kontinentech, přibližně ve 200 zemích a absolvovali kolem 40 000 vystoupení. Jejich domovskou scénou je divadlo v Las Vegas, kde stihnou vyprodat každé své představení. Poznejte muže snů, je na ně úžasný pohled, je s nimi vzrušující zábava a věřte, že unešena bude každá žena. The Chippendales cestují po celém světě, proto budete-li někdy ve městě, které poctí svojí návštěvou a naskytne-li se Vám příležitost sehnat vstupenku, rozhodně neváhejte milé dámy.

The Chippendales to jsou tito muži Billy Jeffrey, Bryan Chan, Chaun Thomas, Chris Cabral, Dave Abrams, David Nicoll, Jace Crispin, James Davis, Jake Lauren, Jaymes Vaughan, John Cook, John Rivera, Johnny De Beers, Juan DeAngelo, Kenny Harlow, Kenny King, Kevin Cornell, Kris Davis, Kyle Efthemes, Lind Walter, Luis De La Torre, Marc Guerrero, Nate Estimada, Nathan Minor, Nick McLeod, Scott Jordan a Staceyy Robinson.

«« Cena za vystoupení striptéra Diskuze, zkušenosti a recenze »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12363 (gejsa.cz#68)