Rozlučka se svobodou - Striptýz

Rozhodli jste se do toho praštit? Už máte vše zařízené kolem svatby a jen uvažujete o tom, jak správně oslavit poslední dny svobody? Velkým trendem se v posledních pár letech stal striptýz a to pánský i dámský.

Nestojíte o rozlučku jen u hromady chlebíčků a alkoholu? Chtěli byste něco výjimečného? Chcete mít fajn vzpomínku na poslední chvíle Vaší svobody? Tak zkuste něco jiného než na co jsme byli zvyklí. Kdysi jsme takovou** rozlučku se svobodou** znali jen z amerických filmů, kdy banda kamarádů šla slavit do striptýzového baru či si objednali tanečnici nebo tanečníka pro svou uzavřenou společnost. V současné době, je to běžné i u nás v České republice. Vždyť ono na tom není přeci nic zlého. Je to velice dobrá forma pobavení a vyřádění se před tím, než si dva lidé řeknou své ano. Vždyť je to potom už téměř na celý život. Člověk se žení nebo vdává jen jednou nebo dvakrát v životě. Až na pár výjimek.

Vše se točí okolo peněz »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12360 (gejsa.cz#54)