Striptýz - Moravskoslezský kraj

Na striptýz existuje mnoho různých pohledů a názorů, nikoho však nenechá chladným. Striptýz je totiž o emocích a o naší sexuální touze, která je přirozená a za niž se bohužel odpůrci striptýzu obvykle stydí. Striptýz však doporučují i odborníci.

Po vyslovení slova striptýz si každý představí něco jiného. Někdo má striptýz spojený se zábavou, jiný s prostitucí, další se vzrušením. Málokdo však dokáže definovat, co striptýz doopravdy je. Pokud bychom se pídili po významu slov, tak pojem striptýz pochází z anglického striptease, které vzniklo spojením dvou slov strip a tease. Strip v překladu znamená** svléct** a tease je anglickým synonymem pro dráždění, či škádlení. Striptease je tedy v doslovném překladu: dráždění svlékáním. Jenomže je ve skutečnosti striptýz pouze o svlékání?

Co je striptýz? »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12356 (gejsa.cz#20)