Striptýz show - Jihomoravský kraj

Chcete-li se patřičně pobavit a máte rádi erotiku na úrovni, pak je striptýz tou správnou volbou. Že nemáte dostatek odvahy? Vezměte s sebou i své přátele a odvažte se zažít opravdové erotické dobrodružství.

## Z historie striptýzu

Bylo to přibližně před 117 lety, v malém sále podniku Le Divan Fayouau v Paříži, kde neznámá umělkyně poprvé vystoupila. Paříž byla celkově místem, kde se začínalo dařit těmto podnikům čím dál tím více. Jak by také ne? Nikdy se nikdo s ničím podobným nesektal, bylo stále mnoho odpůrců, kteří tento typ zábavy spíše hanili než podporovali. Přesila však byla ve zvědavosti chtivých a lačných mužů, jejichž oči toužily po erotické a exotické podívané. Vše ale vyžadovalo velkou dávku odvahy a obezřetnosti. Show a velkolepá podívaná musela být kreativně vymyšlena tak, aby cenzura neměla šanci do ničeho zasáhnout a přitom bylo publikum spokojeno.

Striptýz očima 19. století »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12357 (gejsa.cz#22)