Vibrátory pro ženy do vody

U běžných vibrátorů se nedoporučuje ponořit je do vody, neboť může hrozit jejich poškození a následná nefunkčnost. Co ale dělat, když si chceme dopřát příjemných chvilek s jejich pomocí právě ve vodě?

Hrátky s vibrátory v bazénech, ve vířivkách nebo ve vaně, znamenají pro mnoho žen mnoho vzrušujících chvilek, kdy voda jejich vzrušení ještě umocní. Dopřejte si vodotěsný a voděodolný vibrátor, který Vás nebude ve vašich choutkách nijak omezovat a vy se tak budete moct oddávat erotickým hrám, kdekoliv Vás napadne. Super vodotěsné vibrátory jsou určeny právě k tomu, abyste je s sebou vzali do vody. Vibrátor do vany dokáže vaši koupel zázračně rozvášnit a to i Vašeho partnera. Koupete se s partnerem rádi spolu? Pak se vodotěsný vibrátor nabízí jako ta nejlepší erotická pomůcka pro tyto chvilky.

Jaký vodotěsný vibrátor vybrat? »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12366 (gejsa.cz#238)