Venušiny kuličky Brno

Nevšední zábava na všední dny pro ženy i muže. Řeč je o Venušiných kuličkách, díky kterým můžete prožít nevídanou rozkoš třeba i při obyčejné chůzi nebo úklidu domácnosti. Jak na jejich použití se dočtete v dalších řádcích.

Venušiny nebo také vaginální kuličky jsou erotickou hračkou, ale i zdravotní pomůckou určenou pro ženy i pro muže.

Jedná se o tělíska tvaru koule, tedy dvě kuličky průměrně o velikosti od 2,5 – 3,5 cm. V každé z kuliček je dutina, v které je umístěna menší kulička z těžšího materiálu. Malá kulička uvnitř se při pohybu uvnitř pohybuje a tím předá svou energii zpět kuličce větší. Díky tomuto pohybu dochází ke stimulaci vagíny. Stimulace je tím vyšší, čím aktivnější jsou pohyby. Na trhu jsou k dostání různé druhy a typy kuliček, ať už materiálově, cenově, váhově, velikostně i barevně různorodé.

Tato ženská erotická pomůcka vznikla v Číně asi před 3000 lety. Od 50. let 20. století je známé i jiné použití než jen pro vlastní rozkoš, lze je využít i jako metodu k posílení pánevního dna. Jde o tzv. Kegelovy cviky při nichž posilujeme svaly pánevního dna, kdy vložením do vagíny dochází k samovolnému stahování svalů pánevního dna. K tomuto cvičení je vhodné volit kuličky o menších rozměrech a vyšší váhy, tzv. tantrické kuličky. Venušiny kuličky jako zdravotní pomůcka jsou i prevencí inkontinence, které trpí ženy zpravidla po porodu vlivem oslabení svalů pánevního dna. Žena podvědomě drží kuličky uvnitř tím, že stahuje svaly, aby nedošlo k jejich  vypadnutí.

Pasivně tím posilujete a ne jeden muž to ocení, protože ruku na srdce dámy, žádná z nás nechce slyšet: „Máš ji vytahanou!”. Staňme se tedy nepřekonatelnými ženami a milenkami, kterým muži neodolají.

Cenová relace kuliček se široká a odráží většinou i kvalitu kuliček samotných. Nejlevnější plastové kuličky, bývají spojeny mezi sebou kratším provázkem a jsou ukončeny provázkem delším tvořícím očko, za který se dají kuličky po vložení do vagíny vytáhnout. Dražší typy kuliček jsou vyráběny ze silikonu a to i spojka mezi nimi, díky tomu jsou méně hlučné a dají se lépe čistit**. Nejluxusnější a tedy i nejdražší kuličky** je možné i vyvářet, protože jsou vyrobeny z lékařsky čistých silikonových směsí nebo stříbra či chirurgické ocele. K dostání v sex shopech jsou i vibrační modely, tzv. dvojité vibrační vajíčko.

Jak vybrat Venušiny kuličky s ohledem na použití? »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12368 (gejsa.cz#70)