Venušiny kuličky Brno

Nevšední zábava na všední dny pro ženy i muže. Řeč je o Venušiných kuličkách, díky kterým můžete prožít nevídanou rozkoš třeba i při obyčejné chůzi nebo úklidu domácnosti. Jak na jejich použití se dočtete v dalších řádcích.

Jak vybrat Venušiny kuličky s ohledem na použití?

Vaginální kuličky, které jsou osobní erotickou pomůckou, získávají rostoucí oblibu u žen i mužů bez rozdílu věku. Podíváme se, jaké typy kuliček jsou k dostání a jak se dají použít. Rozlišujeme kuličky pro dlouhodobé nošení, pro anální použití a do postele.

Venušiny kuličky pro dlouhodobé nošení

Od takových to kuliček očekáváme, že i při dlouhodobém nošení nám budou stále pohodlné. Musí být z příjemného a měkkého materiálu a současně zčásti tvarovatelné. Důležitou vlastností je i voděodolnost – u modelů, které jsou levnější dochází k průniku vody k vnitřní kuličce, a protože ta je kovová dochází k rezivění. Šňůrka je ideální silikonová, protože na rozdíl od levnější tkané šňůrky je lepší možnost čištění. Běžná bavlněná nasákne a není proto hygienická.

Kuličky pro dlouhodobé nošení mohou být hladké silikonové, gelové nebo z chirurgické ocele, ale dají se sehnat i kuličky s tzv. nody (většinou gelové), což jsou malé výstupky na povrchu kuliček, čímž umocňují při nošení pocit rozkoše.

Využít tyto kuličky můžete při každodenních činnostech jako je například, nakupování, uklízení, jízdě na kole. Čím více pohybu, tím více slastného vibrování kuliček uvnitř vagíny.

Venušiny kuličky k análnímu použití

Tyto kuličky využijí jak muži, tak i ženy.  U těchto kuliček je nejdůležitější kvalitní spojovací materiál mezi nimi. Šňůrka se nesmí nikdy uvolnit, a proto musí být dokonale spojena s kuličkami, toto bývá problémem u nejlevnějších kuliček do 150,- Kč. Velmi oceníte i očko na konci spojení, za které kuličky jednoduše z konečníku vytáhnete.

Venušiny kuličky pro hrátky ve dvou

Společné dovádění v ložnici si můžete zpestřit zaváděním, vytahováním a jiným hraním si s venušinými kuličkami. Pokud jste v používání začátečníci, zaveďte si kuličky až po styku, protože vagína bude již roztažená a tedy samotné zavedení snazší. Můžete experimentovat podle toho, jak vám to vaše fantazie umožní. Pořídit si můžete venušiny kuličky ve tvaru fotbalového, tenisového nebo ragbyového míče, ve tvaru jahod nebo jablíček, hladké či s výstupky, elipsovité nebo kulaté.

Sexuální hrátky si můžete zpestřit i tak, že partnerka si venušiny kuličky zavede do pochvy a následně partner zasune penis.

Pro snadné zavedení použijte vždy lubrikant, aby bylo zavedení jednodušší. Lubrikant vybírejte podle toho, z jakého materiálu jsou vaše kuličky vyrobené. Pro silikonové kuličky je vhodný gel na vodní bázi, protože silikonový lubrikant by mohl, povrch kuličky narušit rozleptáním.

«« Venušiny kuličky Brno Jak s Venušinými kuličkami posilovat? »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12368 (gejsa.cz#70)