Venušiny kuličky Brno

Nevšední zábava na všední dny pro ženy i muže. Řeč je o Venušiných kuličkách, díky kterým můžete prožít nevídanou rozkoš třeba i při obyčejné chůzi nebo úklidu domácnosti. Jak na jejich použití se dočtete v dalších řádcích.

Jak s Venušinými kuličkami posilovat?

Cvičit s touto hračkou lze mnoha způsoby, ale většina z nich má stejný průběh.

Poté co nalubrikujete kuličky si je strčte do pochvy a provázek nebo očko nechce čouhat ven, tak aby bylo možné tažením za provázek kuličky vyjmout. Potom se postavte a snažte se sevřením svalstva kuličky v sobě udržet, tak aby vám sami nevypadli. Podle velikosti a váhy kuliček to bude buď lehčí, nebo těžší cvičení. Interval posilování můžete z počátečních pár minut prodlužovat na delší dobu.

Dalším cvičením může být takové, kdy si Venušiny kuličky zasunete do pochvy a táhnutím za provázek se je pokusíte vyndat, ale zároveň se je stiskem poševního svalstva pokusíte udržet v sobě. Tím budete kombinovat jak** posilování, tak i rozkoš**.

«« Jak vybrat Venušiny kuličky s ohledem na použití? Princip použití »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12368 (gejsa.cz#70)