Venušiny kuličky Brno

Nevšední zábava na všední dny pro ženy i muže. Řeč je o Venušiných kuličkách, díky kterým můžete prožít nevídanou rozkoš třeba i při obyčejné chůzi nebo úklidu domácnosti. Jak na jejich použití se dočtete v dalších řádcích.

Princip použití

Venušiny kuličky můžete použít před sexem v rámci milostné předehry, při úklidu, při chůzi na nákup, do města nebo na procházku. Dejte pozor na to, kde zrovna jste, není vždy žádoucí docílit orgasmu třeba na zumbě. I ženy bez partnera je ocení. Některé kuličky jsou při pohybu slyšitelné, protože dochází k jejich tření. Jestli nechcete být tzv. slyšet, vyberte kuličky z vhodného materiálu. Čím měkčí tím méně slyšitelné.

Před zavedením venušiných kuliček, použijte vždy lubrikant a to opět s ohledem na materiál kuliček. Lubrikanty na vodní nebo silikonové bázi umožní snadnější zavedení.

Postup při zavádění:

Jednou rukou roztáhněte pysky a druhou rukou uchopte kuličky za spojovací střed mezi kuličkami. Nejdříve zavedete jednu kuličku a následně zatlačíte do vagíny i kuličky druhou. Pokud jste začátečník, bude vám více vyhovovat pevnější spojení silikonové mezi kuličkami než bavlněný provázek, který mají zejména levnější typy vaginálních kuliček.

Při análním použití je vhodné se nejdříve důkladně vyprázdnit. Postup zavedení bude podobný, jen dvěma prsty roztáhněte konečník. Při zavádění buďte uvolnění.

Po použití kuličky nejlépe vyvařte, pokud to materiál dovoluje. Pokud to není možné, kuličky mechanicky pod vodou očistěte a vložte je do antibakteriálního roztoku. Dražší silikonové kuličky jsou celkově potažené hypoalergenním silikonem, tudíž jsou hygieničtější. Nezapomeňte však, že ne všechny kuličky jsou vodotěsné.

Venušiny kuličky Brno.

Venušiny kuličky se také můžou využít jednoduše pro zpevnění svalů pánevního dna, podobně jako taoistické "jelení cvičení" nebo v moderní společnosti známé** Kegelovy cviky**. Podobně jako Kegelovy cviky, Venušiny kuličky a jiné tvarované pomůcky jsou doporučovány gynekology a porodníky ke zvětšení elasticity vagíny a pro zlepšení kontroly nad močovým měchýřem. Což má samozřejmě vliv i na sexuální prožitek a výkon. Lehká inkontinence moči například při kýchnutí, zasmání, která přibývá s věkem, mohou být léčeny právě touto erotickou hračkou.

Samotný účinek venušiných kuliček jako erotického stimulátoru je podle sexuologů sporný. Efekt je buď malý nebo žádný, nicméně tantrické učení nebo taoismus tyto hračky uznává jako velké pomocníky k zlepšení kontroly a objevování citlivé stránky uživatelky.

«« Jak s Venušinými kuličkami posilovat? Diskuze, zkušenosti a recenze »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12368 (gejsa.cz#70)