Venušiny kuličky - použití

Venušiny kuličky jsou velmi užitečnou věcičkou. Dokáží opravdu zázraky. A to po stránce zdravotní a pak sexuální. V některých případech dokáží i zachránit a zlepšit partnerský sexuální život.

Jak používat Venušiny kuličky?

Pro použití Venušiných kuliček opravdu existují dva přístupy. Zdravotní a erotický. Pro zdravotní přístup, tedy přístup léčivý, mluví především možnost pomocí Venušiných kuliček zpevnit svaly pochvy a pánevního dna. Tento přístup je vhodný pro všechny ženy. Ženám, které ještě nerodily, pomohou Venušiny kuličky k pevnému svalstvu a ženám, které již mají děti, zase pomáhají svalstvo dostat do té správné polohy a zpevnit je. Pak jsou tu ženy, které mají již zdravotní problémy a svalstvo mají velmi uvolněné. Mohou ho mít dokonce tak moc uvolněné, že jim tento stav způsobuje problémy. Těmto ženám mohou Venušiny kuličky velmi výrazně pomoci. Pokud budou dodržovat rady pro zavádění a správně s kuličkami cvičit, začne postupně jejich svalstvo získávat na síle a zdravotní problémy budou ustupovat. Nejedná se však o závratnou rychlost, ale o trpělivý přístup, který opravdu přináší své ovoce. Erotické hledisko Venušiných kuliček vede opět přes zpevnění a cviky. Je to tak, že posílené pánevní dno, umožní si více** užívat sex**. Pokud tedy vědomě zpevníte a pak zase uvolníte pánevní dno a vnitřní poševní svaly i s Venušinými kuličkami, budete připravené takto pracovat se svými svaly i při sexu, což váš partner ocení.

Jak zavádět Venušiny kuličky? »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12369 (gejsa.cz#133)