Venušiny kuličky - použití

Venušiny kuličky jsou velmi užitečnou věcičkou. Dokáží opravdu zázraky. A to po stránce zdravotní a pak sexuální. V některých případech dokáží i zachránit a zlepšit partnerský sexuální život.

Jak používat Venušiny kuličky k posilování?

Pro posilování s Venušinými kuličkami existuje celá řada doporučení. Nejúčinnější se jeví posilování s tímto průběhem. Podle výše uvedeného popisu zaveďte Venušiny kuličky. Nyní začnete se samotným cvičením. Stoupněte si a snažte se stiskem svalstva kuličky v sobě udržet tak, aby samovolně nevypadly. Záleží na velikosti kuliček, některé budou uvnitř držet sami, jiné vám naopak dají dost práce. Aby cvičení bylo co nejúčinnější, je dobré vybírat těžší kuličky, které mají hladké stěny. Ze začátku cvičte asi jednu minutu a čas postupně prodlužujte až na půl hodiny. Další cvik v sobě mimo posilování ukrývá také** rozkoš**. Zasuňte si Venušiny kuličky do pochvy a tažením za provázek se je pokuste vyndat, zároveň ovšem stiskem poševního svalstva se je snažte udržet v sobě. Poslední cvik přináší spíše přípravu na rozkoš a milostné hrátky. Zaveďte si Venušiny kuličky a pak tancujte, cvičte, pohybujte se.Otřesy kuliček vám budou velmi příjemné a dráždivé.To cvičení vám přinese chuť na hrátky se svým partnerem.

«« Jak zavádět Venušiny kuličky? Co je důležité u používání Venušiných kuliček? »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12369 (gejsa.cz#133)