Venušiny kuličky - použití

Venušiny kuličky jsou velmi užitečnou věcičkou. Dokáží opravdu zázraky. A to po stránce zdravotní a pak sexuální. V některých případech dokáží i zachránit a zlepšit partnerský sexuální život.

Co je důležité u používání Venušiných kuliček?

Důležité je se nestydět. Venušiny kuličky jsou velmi staré. Původem pochází z Asie, pravděpodobně z Japonska a jsou používány již po staletí. Dívky a ženy je používaly nejen ke zpevnění svalstva, ale i k tomu, aby se naučily své svalstvo ovládat a tak mohly poskytnout svým partnerům větší rozkoš. Uvedená cvičení vám nejen pomohou, ale mohou také ozvláštnit váš sexuální život. Pro mnoho partnerů je velmi erotické pozorovat, jak jejich partnerky cvičí pomocí Venušiných kuliček. Další důležitou věcí je dobrá péče o Venušiny kuličky. Vždy by se měli pečlivě omýt a osušit.

«« Jak používat Venušiny kuličky k posilování? Diskuze, zkušenosti a recenze »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12369 (gejsa.cz#133)