Diskrétní vibrátory

Používáte rádi vibrátor? Když se řekne vibrátor, většina z nás si asi představí přístroj velikosti mužského ztopořeného penisu nebo často i o dost větší. Existují však i vibrátory, které jsou podstatně menší.

Malinké vibrátory, které bychom mohli označit jako diskrétní, jsou často dlouhé jen několik centimetrů. Jejich diskrétnost spočívá právě v jejich velikosti, která je předurčuje pro použití nejen na cestách, ale klidně i doma, neboť malá velikost spoustě žen vyhovuje více než dlouhé a mohutné přístroje.

Pro koho jsou vhodné diskrétní vibrátory? »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12391 (gejsa.cz#204)