G-bod vibrátor

Vibrátory jsou velmi oblíbenou pomůckou k sexuálním hrátkám. Vybrat však ten správný není při současné široké nabídce vždy snadné. Nejlepším řešením je osobní koupě, kde si ho můžeme prohlédnout a vyzkoušet jeho funkce.

Vibrátory bezpochyby patří k nejoblíbenějším a nejčastěji používaným erotickým pomůckám, především kvůli svému všestrannému použití. Stejně tak, jako stále rostou nároky zákazníků, tak neustále vznikají nové druhy vibrátorů a jiných masážních strojků, které náš požitek ještě umocňují. Existuje velké množství rozličných druhů, které se liší materiálem, účelem použití i funkcemi.

Jak postupovat při nákupu vibrátoru? »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12380 (gejsa.cz#115)