G-bod vibrátor

Vibrátory jsou velmi oblíbenou pomůckou k sexuálním hrátkám. Vybrat však ten správný není při současné široké nabídce vždy snadné. Nejlepším řešením je osobní koupě, kde si ho můžeme prohlédnout a vyzkoušet jeho funkce.

Jak postupovat při nákupu vibrátoru?

Nejdříve bychom si měli uvědomit, zda nás nejvíce vzrušuje** stimulace klitorisu, bodu G či pochvy** samotné. Následně si vyberme materiál, který nám svými vlastnostmi nejvíce vyhovuje a je pro nás nejpříjemnější. V žádném případě nesmíme zapomenout zohlednit požadovanou velikost a šířku vibrátoru, její ovládání a také design. Vibrátor nám musí vyhovovat nejen svými přednostmi, ale také se nám samozřejmě musí líbit. Pokud si kupujeme svůj první vibrátor, není vhodné nakupovat přes internet, ale měli bychom zajít do kamenné prodejny, kde si můžeme pomůcku takzvaně „osahat“ a kde nám také prodavačka může poradit s výběrem. V každém případě bychom neměli spěchat a měli bychom si nechat předvést i více variant, zkusit si, jak se nám vibrátor drží a ovládá. Rozhodovat bychom se měli vždy v klidu a držet se svého instinktu.

«« G-bod vibrátor Když kupujeme vibrátor jako dárek »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12380 (gejsa.cz#115)