G-bod vibrátor

Vibrátory jsou velmi oblíbenou pomůckou k sexuálním hrátkám. Vybrat však ten správný není při současné široké nabídce vždy snadné. Nejlepším řešením je osobní koupě, kde si ho můžeme prohlédnout a vyzkoušet jeho funkce.

Když kupujeme vibrátor jako dárek

Pokud kupujeme vibrátor jako dárek, neměli bychom zapomínat, že na velikosti záleží. To však neznamená, že žena touží po obrovském vibrátoru. Právě naopak, většina žen upřednostňuje klasiku a to jak do délky, tak do šířky. Pokud si nejsme správným výběrem jisti, zvolíme raději menší velikost, u které se nemusíte bát, že dojde k nepříjemným pocitům či bolesti při zavádění. Každá** žena** je také jinak esteticky založená a tak se jí vibrátor musí na první pohled líbit. Některé ženy dávají přednost reálným tvarům a barvám, jiné mají raději barevné vibrátory, které na první pohled nevypadají jako penis. Čím více toho budeme před nákupem vibrátoru na bod G o budoucí majitelce vědět, tím větší je pravděpodobnost, že se do jejího vkusu trefíme. Pokud je to možné, je proto dobré zjistit, co má ráda.

«« Jak postupovat při nákupu vibrátoru? G-bod vibrátor »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12380 (gejsa.cz#115)