G-bod vibrátor

Vibrátory jsou velmi oblíbenou pomůckou k sexuálním hrátkám. Vybrat však ten správný není při současné široké nabídce vždy snadné. Nejlepším řešením je osobní koupě, kde si ho můžeme prohlédnout a vyzkoušet jeho funkce.

G-bod vibrátor

Pokud nás vzrušuje už jen představa, jak nás někdo stimuluje na bodu G, budou pro nás velmi zajímavé vibrátory, které mají speciální zahnutí. Takovéto hračky pak snadno a rychle naleznou tento tajuplný bod a dráždí ho tak dlouho, jak jen mu to dovolíme. Variantou k těmto předem zahnutým vibrátorům jsou vibrátory, které mají ohybnou páteř a my si je tak, můžeme nastavit do polohy, která nám nejvíce vyhovuje. Vibrátory na bod G bývají velmi často kombinovány s výčnělky na dráždění klitorisu nebo análního otvoru pro podporu vzrušení.

«« Když kupujeme vibrátor jako dárek Diskuze, zkušenosti a recenze »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12380 (gejsa.cz#115)