Gelový vibrátor

Vibrátor, malý zázrak určený pro potěšení ženy. Ale jak vybrat ten nejlepší? Z jakých materiálů se vibrátory vyrábějí? A který vibrátor bude ten pravý právě pro vás? A co víte o gelových vibrátorech?

Vibrátor, který původně sloužil k léčbě hysterie žen, je dnes jednou z nejoblíbenějších sexuálních pomůcek vůbec. V minulosti se hysterie chápala jako onemocnění dělohy a pokud nebyl věnován děloze dostatečný přísun pozornosti, stávala se žena neklidnou a to vedlo k hysterii. A tak byl v roce 1896 vyroben první vibrátor na parní pohon. Přibližně po 20 letech byl tento „parní vibrátor“ nahrazen vibrátorem na pohon elektrický. A tak si muži poradili s hysterickými ženami tím, že jim dali vibrátor. Vibrátor je úžasná erotická pomůcka jak pro nezadané ženy, tak pro páry, které si chtějí oživit sexuální život. Erotický průmysl se posouvá dopředu neuvěřitelnou rychlostí. Firmy se snaží vymyslet stále dokonalejší pomůcky pro ženy i muže. Vibrátory dnes už nemusí nutně připomínat mužský pohlavní orgán k tomu, aby uspokojily ženu. V sexshopech najdeme futuristické vibrátory v krásných barvách. Vibrátory si můžete zakoupit v různých velikostech, barvách, tvarech a samozřejmě také z různých materiálů. Vibrátory se vyrábějí z plastu, kovu nebo se můžete rozhodnout pro vibrátor gelový.

Gelový vibrátor »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12378 (gejsa.cz#111)