Jaký si koupit vibrátor?

Milování, sex, každý má jiné představy. Pro někoho může být dokonalá erotika spojená s erotickými pomůckami. Nejčastěji to bývá s vibrátorem. Ale, jaký typ vibrátoru vybrat? Jaký je dokonalý? Jaký splní touhy a představy?

Vibrátor je, ač tomu možná nebudete věřit, velmi stará sexuální pomůcka, která prošla vývojem, jenž ji přivedl téměř k dokonalosti. Proč téměř? To je jednoduché. Vibrátor má přinést potěšení a to pro každého znamená něco jiného. Proto je vibrátorů mnoho typů. Výběr by měl zohlednit základní požadavky na vzhled, materiál, průměr, tvar, použití, typ a pak také cenu.

Vzhled vibrátoru »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12395 (gejsa.cz#611)