Klitorisové vibrátory

Většina žen se trápí skutečností, že nedokáží dosáhnout orgasmu při běžném sexuálním styku se svým partnerem. Pokud mezi tyto ženy patříte také, máme pro Vás tip! Co takhle vyzkoušet klitorisový vibrátor? Jeho princip Vám bude jasný během několika minut.

Co je klitorisový vibrátor?

Vibrátory na klitoris rozlišujeme na dva druhy -** multifunkční** a výhradně klitoriální! Existují však i vibrátory, které lze použít pro dráždění klitorisu a zároveň i Bodu G. Je známo, že klitoris je nejcitlivějším místem ženského těla a jeho intenzivní stimulace dokáže nejednu roztouženou ženu během krátké chvíle dostat do ukrutných výšin rozkoše!

Klitoriální vibrátory

Tvar i rozměry klitoriálních vibrátorů jsou navrženy tak, aby přesně odpovídaly ženské anatomii a aby skvěle plnily svou funkci. Vibrátory jsou většinou voděodolné a ovládají se malým tlačítkem. Mezi nejběžněji používaný materiál můžeme zařadit silikon. Klitoriální vibrátory se navíc mohou pyšnit více nastavitelnými programy. Proto si intenzitu vibrací můžete snadno zrychlit či zpomalit, přesně podle Vaší potřeby a tužeb. Některé druhy těchto pomůcek nefungují jen jako samostatný prvek zrušení pro ženy, ale dají se snadno použít i jako partnerská erotická hračka. Mezi klitoriální vibrátory se řadí také vibrační kroužky na penis, který dráždí partnera a zároveň také Vás. Sexuální prožitek je pak o to intenzivnější!

Multifunkční vibrátory

Multifunkční vibrátor si můžeme představit jako samostatný vaginální vibrátor s přídavkem dráždiče na klitoris. Vibrátory nejsou sice příliš levné, jejich funkce však velmi mile překvapí každou ženu! Jsou propracované do detailů, vynikají vysoce kvalitním materiálem i příjemným designem a jejich největší předností je dvojitá dávka vibrací, která dodává tělu pulzující a chvějící rytmy abnormálního vzrušení.

«« Klitorisové vibrátory Výhody pořízení klitorisového vibrátoru »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12376 (gejsa.cz#107)