Klitorisové vibrátory

Většina žen se trápí skutečností, že nedokáží dosáhnout orgasmu při běžném sexuálním styku se svým partnerem. Pokud mezi tyto ženy patříte také, máme pro Vás tip! Co takhle vyzkoušet klitorisový vibrátor? Jeho princip Vám bude jasný během několika minut.

Výhody pořízení klitorisového vibrátoru

Klitorisové vibrátory Lelo Ina zase mají nespornou výhodu ve své "velikosti". Jsou totiž malinké, vejdou se do každé dámské kabelky a navíc je můžete použít takřka kdekoliv. Vyznačují se svou vibrující hlavičkou, která jemně a zároveň intenzivně masíruje klitoris. Svým tvarem nepřitahují žádnou pozornost a jsou nenápadné v každé situaci. Jejich cena je více než žádoucí - vibrátory na klitoris seženete** již od 299 Kč.** Existují však i extrémní kousky, které můžete pořídit za 2000 Kč. Klitorisové vibrátory jdou neustále na dračku! Pořídíte je v každém sexshopu nebo v internetových obchodech. Jsou skvělým dárkem pro Vaše přítelkyně i kamarádky. I přesto že jsou tyto vibrátory většinou voděodolné a smí se používat ve sprše, i zde dbejte na správnou hygienu. Po každém použití hračku omyjte pod teplou tekoucí vodou a spoužitím antibakteriálního mýdla.

«« Co je klitorisový vibrátor? Nejžádanější typy »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12376 (gejsa.cz#107)