Klitorisové vibrátory

Většina žen se trápí skutečností, že nedokáží dosáhnout orgasmu při běžném sexuálním styku se svým partnerem. Pokud mezi tyto ženy patříte také, máme pro Vás tip! Co takhle vyzkoušet klitorisový vibrátor? Jeho princip Vám bude jasný během několika minut.

Nejžádanější typy

Klitorisové vibrátory můžete sehnat v několika provedeních. Vždy** záleží na funkcích** jednotlivého vibrátoru, jestli je určen pouze pro dráždění klitorisu, nebo ho smíte používat i pro vaginální vzrušení nebo k dosáhnutí orgasmu pomocí bodu G. Pokud jste začátečnice a erotické pomůcky jste ještě nezkoušela, doporučujeme zakoupení** tzv. hand vibrátoru,** který je přizpůsoben tak, aby se perfektně dotýkal pouze klitorisu a pevně padl do Vaší ruky. Jeho konec je obdařen třemi výstupky a je vyroben z pevného plastu. Pořiďte si k němu dvě tužkové baterie a Vaše cesta k orgasmu se konečně dočká cíle!

«« Výhody pořízení klitorisového vibrátoru Diskuze, zkušenosti a recenze »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12376 (gejsa.cz#107)