Křišťálové crystal dildo

Křišťálové dildo je poměrně levný výrobek z čirého gelu, který však přesto vypadá velice luxusně. Většinou vypadá velmi realisticky a může mít i přísavku. Navíc se dá používat ve vodě. Sprcha a dildo s přísavkou – to je parádní kombinace, nemyslíte?

Pravděpodobně jste už slyšeli o vibrátoru, ale víte, co je to dildo? Pokud ne, my vám o tomto blízkém „příbuzném“ vibrátoru povíme víc.

Co je to dildo? »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12379 (gejsa.cz#112)