Lelo Nea

Jste žena a máte ráda luxusní vzhled, moderní design a erotické pomůcky? Pak by se vám mohl zalíbit moderní vibrátor švédské značky Lelo, který se prodává pod obchodní značkou Nea.

Firma Lelo Design má největší plus svých výrobků už ve svém názvu – design. Výrobky firmy Lelo se totiž vyzančují právě velmi moderním a luxusním designem, přičemž užitná hodnota výrobků nezůstává pozadu.

Lelo Nea – luxus už od samého začátku »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12384 (gejsa.cz#190)