Luxusní silikonový vibrátor

Vibrátorů je dnes na trhu takové množství, že je prakticky nemožné se v nich zorientovat. My vám prozradíme nejen to, který přístroj k čemu slouží, ale i který materiál si vybrat.

Vibrátory se vyrábějí hned z několika různých materiálů. Některé zaznamenaly úspěch větší, jiné zase menší. Nejvíce však mezi nimi vyniká silikon. Jestli se chcete dozvědět, proč je poslední dobou tak oblíben a co díky němu můžete zažít, pak čtěte dále.

Vibrátory Fun Factory »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12373 (gejsa.cz#43)