Oboustranné double dildo

Rádi používáte při sexu erotické pomůcky? Vlastníte dildo, ale začínáte mít pocit, že tato hračka je již „nudná"? Zapomeňte na klasické vibrátory a vyzkoušejte oboustranné double dildo.

Oboustranné double dildo je tu pro všechny, kteří se v sexuální sféře nebojí experimentovat, hledají stále něco nového a touží po maximálním tělesném uspokojení. Je vhodné především po páry** lesbické**, ale mají ho v oblibě také heterosexuálové či gayové. Oboustranné dildo je zkrátka multifunkční. Těm, kteří na pomůcky v podobě vibrátoru či dilda nedají dopustit, nesmí doma při postelových hrátkách chybět ani tento skvost.

Co je oboustranné double dildo? »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12375 (gejsa.cz#106)