Skleněný glass vibrátor

Na naší planetě žije velké množství žen a dívek, ať už zadaných nebo svobodných, které si zpestřují více či méně svůj sexuální život nejrůznějšími erotickými pomůckami. Tyto hračky pro dospělé jsou už samozřejmě k dostání téměř všude.

Důvodů, proč je obliba vibrátorů tak obrovská a stále roste, je hned několik, a nejlépe je znají samozřejmě samy** ženy**, které je mají doma. Důvodem číslo jedna, proč si domů pořídit vibrátor, může být pro zadanou ženu například to, že její partner často cestuje na pracovní cestu nebo prostě jen často není doma. Pak tedy stačí vytáhnout svůj box na erotické hračky, vyndat z něj toho pravého náhradníka a udělat si příjemný erotický večer i bez partnera. Dalším důvodem je určitě velká sexuální náruživost některých dívek a žen, které, pokud mají manžela či přítele, jenž jim sexuálně nestačí nebo nevyhovuje po všech stránkách, vypomůžou si vibrátorem. Samozřejmě jsou i takové ženy, které rády používají robertka přímo při sexu s partnerem, aby se jejich milování nestalo nudným a stále stejným. Důvodem číslo tři je celkem pochopitelně nedostatek sexu. A to zejména u osamělých žen a slečen, které tráví dlouhé noci samy u televize a nemají si s kým zadovádět. Náhradních miláčků je spousta a tento článek se vám pokusí poradit, jaký si vybrat.

Skleněný vibrátor - nejpevnější a nejkvalitnější »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12381 (gejsa.cz#116)