Vibrační jazýček gelový

Chcete ještě víc zvýšit erotický prožitek, ještě zdokonalit vaše sexuální hrátky? Můžete je obohatit pomocí vibračního gelového jazýčku. Je určen pro ženy, ale i pro muže. Podívejme se, jak se tato erotická pomůcka používá.

Co je vibrátor na klitoris

Vibrátory na klitoris se dělí rozdělit na dvě skupiny – multifunkční vibrátory a klitoriální vibrátory. A právě vibrátory, určené výhradně na dráždění klitorisu nás zajímají. Ženy tyto pomůcky mají obzvlášť vysoké oblibě, protože klitoris je jedna z nejvíce erotogenních zón. Mnoho žen také klitoriální vibrátory používá i během milování, aby tak dosáhly lepšího orgasmu.

Co je vibrační gelový jazýček? »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12387 (gejsa.cz#200)