Vibrátor a jeho použití

Existuje stále více možností, jak se uspokojit pomocí erotických pomůcek a zpestřit si sexuální život. Jednou z možností je vibrátor. V tomto článku se zaměříme na to, jak se používá vibrátor, nejznámější erotická hračka vůbec.

Co je vibrátor?

Vibrátor je erotická hračka vyrobená z různých materiálů, která napodobuje penis (více či méně věrně). Oproti dildu, které by se také dalo charakterizovat předešlou větou, je však opatřen motorkem poháněným nejčastěji bateriemi, způsobujícím rozličné vibrace přístroje, které mají schopnost přenášet se na naše tělo. Existuje velké množství druhů vibrátorů, použitých materiálů (gel, plast, kov, silikon, latex atd.), tvarů, barev i velikostí vibrátorů.

O samotě nebo ve dvou? »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12374 (gejsa.cz#72)