Vibrátor G-spot

Neslyšeli jste nikdy výraz vibrátor G-spot? Pak nevíte, jak zvýšit erotický prožitek na maximum. Pokud chcete ještě více zdokonalit vaše sexuální hrátky, podívejte se, jak se tato erotická pomůcka používá.

Co je vibrátor G-spot

G-Spot vibrátor je zajímavá erotická hračka, která je určena pro muže i ženy. Ženská verze přístroje je postavena na masáži v přední části vaginy. A protože je mnoho žen velmi citlivých na sexuální stimulaci právě v této oblasti, pomocí vibrátoru G-spot je možné vyvolat silné orgasmy. Mužská verze vibrátoru G-spot se používá pro sexuální požitek a ze zdravotních důvodů pro masáž prostaty. Pokud si chcete užít vzrušení do sytosti, rozhodně tuto erotickou pomůcku vyzkoušejte.

G-spot vibrátor pro ženy »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12388 (gejsa.cz#201)