Vibrátor ovládání

Máte rádi vibrátory? Nebo s nimi ještě nemáte žádné zkušenosti? Vibrátory mohou mít mnoho podob a různé typy vibrací. Některé mohou být na dálkové ovládání, takže se s nimi dá zažít spoustu legrace.

Vibrátor si většinou představujeme jako umělý penis. Ano, penis je skutečně asi nejtypičtější předlohou pro tvar a vzhled vibrátoru. Tzv. penisový vibrátor pro jeho velikost používáme většinou jen doma. Oproti tomu existují ještě jiné, menší typy vibrátorů – různá vajíčka, podkovičky a další mrňavé stroječky, které se do vagíny zasouvají celé. I tyto malé „vibrátorky“ se samozřejmě dají používat doma, ale díky miniaturním rozměrům je mohou rozvernější dámy klidně používat i na veřejnosti a věřte nebo ne, podle internetových diskusí to mnohé také dělají.

Ovládání větších vibrátorů »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12386 (gejsa.cz#192)