Vibrátor pro muže

Když se řekne vibrátor, většina lidí si představí erotické pomůcky určené pro uspokojování žen. Avšak ani muži nepřijdou zkrátka. Moderní doba přináší řadu vibrátorů, se kterými si užijí spoustu zábavy a vzrušení i muži.

Mužských vibrátorů je na trhu dostatek. Mnoho mužů o tom však nemá ani ponětí a to je velká škoda. Pojďte se s námi vydat na vzrušující cestu za poznáním mužské rozkoše.

Vibrující kroužek na penis »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12396 (gejsa.cz#617)