Vibrátory a Dilda Fun Factory

I při sexuálních hrátkách, kde je prostor jen pro Vás a erotickou hračku, můžete chtít více než jen divokou jízdu. Vibrátor či dildo má tu čest být na těch nejintimnějších místech. A vy samotné si zasloužíte tu nejvyšší kvalitu, žádný druhořadý výrobek.

Zvolíte-li si jako Vaši další, nebo první erotickou pomůcku vibrátor, či dildo, pak určitě dejte přednost kvalitě. Kupříkladu vibrátory a dilda Fun Factory jsou vyrobené z antialergenního materiálu, kterým je lékařský čistý silikon. Nejenže si pak můžete být jisté naprostou zdravotní nezávadností, ale navíc nemusíte nijak složitě řešit, jak vibrátor, či dildo umýt po „splnění úkolu“.

Fun Factory - preciznost v každém ohledu »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12394 (gejsa.cz#285)