Vibrátory pro ženy - výběr

Uvažujete o zpestření vašeho intimního života? Chcete si pořídit vibrátor, ale nevíte jaký druh zvolit? Pokud se ostýcháte vyptávat přímo v prodejně s erotickými pomůckami, máme pro vás potřebné informace o druzích vibrátorů přímo zde.

Své tělo znáte nejlépe Vy sama

Než se ponoříte do technických údajů o** vibrátorech**, je dobré zamyslet se nad svým** tělem** a jeho zvláštnostmi. Je třeba brát zřetel také na Vaši osobnost a povahu. Co přesně a na kterých místech Vás vzrušuje nejvíce? Máte ráda odvázané** experimenty** a veselé výstřednosti, nebo dáváte přednost "klasice", která se maximálně blíží realitě? Toužíte poznat extrémní délky i šířky, nebo je Vaše tělo citlivé a toužíte spíše po příjemných vibracích? Budete se řídit při nákupu pouze svým vkusem, nebo se poradíte se svým partnerem či s kamarádkou? Míníte používat** vibrátor** ve chvílích samoty, nebo upřednostňujete hrátky ve dvou? Nebo snad pořizujete vibrátor jako vtipný dárek své známé a pokoušíte se strefit do jejího gusta? Odpovědi na tyto otázky je třeba dobře promyslet.

Nákup vibrátorů a doplňky »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12372 (gejsa.cz#29)