Vibrátory XXL

Toužíte po vzrušení a po zážitku, který vás uvede vždy do stavu bez tíže? Tyto sny vám pomůže splnit vibrátor XXL. Již samotný pohled na vibrátor vás přesvědčí o jeho kvalitách.

Co je vibrátor XXL?

Jde o největší ze skupiny vibrátorů. Tomu samozřejmě odpovídá jeho velikost. Standardní vibrátory mají velikost asi 17 centimetrů a průměr tři a půl centimetru. Vibrátory a dilda XXLmají velikost nad dvacet centimetrů a průměr od čtyř centimetrů. V nabídce sexshopů najdete i vibrátory čítající téměř padesát centimetrů a průměr šest centimetrů. Jde tedy o vibrátory s extrémní délkou i šířkou. Právě proto se s jejich koupí doporučuje také zakoupení lubrikačního gelu, který usnadní jejich zavádění. Vibrátory XXL se liší se v použitém materiálu, kdy levnější jsou tvrdší a tužší, u dražších modelů je naopak použit měkčí a příjemnější silikonový materiál. Pak samozřejmě v provedení. Zajímavý je tvar, vibrace, voděodolnost, barva, vůně i hlučnost. Každý má možnost vybrat si přesně ten typ, který mu padne a vyhovuje.Zde je však na místě říci, že vibrátory a dilda XXL nelze použít pro anální hrátky ani ke klitorálnímu dráždění. Vibrátor XXL není nejlehčí a manipulace s ním na kraji pochvy bude spíše rušivá než vzrušivá. Pokud však žena preferuje hluboké průniky až na konec pochvy, je velkýXXL vibrátor tou pravou volbou. To platí i pro ty ženy, které mají rády tvrdý sex a pocit silného tlaku. Do vagíny se sice nevleze více jak 15 centimetrů, ale za něco musíte vibrátor přeci držet

Jaké druhy XXL vibrátorů se nabízejí? »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12383 (gejsa.cz#134)