We-Vibe II - Rubín

We-Vibe II, nebo–li revoluce ve vibrátorech. Vibrátor už není erotická hračka pouze pro uspokojení ženy, ale We-Vibe II mohou použít partneři zároveň během milování. We–Vibe II přináší nové okamžiky slasti.

We-Vibe II je originálním typem** vibrátoru**, který byl vytvořen v roce 2008. Od tohoto roku získává stále nová ocenění. V roce 2009 byl We-Vibe II zvolen za nejprodávanější erotickou pomůcku. We-Vibe II je také první vibrátor, který se může používat přímo při milování s partnerem.

Jak vibrátor We-Vibe vypadá »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12377 (gejsa.cz#110)