Womanizer

Odpovědí na otázku, jak dosáhnout orgasmu u ženy již není tak rozsáhlá, ale naopak přesná a jasná - Womanizer je touto odpovědí, která každou ženu spolehlivě dovede k orgasmu, i několikanásobnému.

Klitoris je u žen znám jako místo slasti a rozkoše. Muž, který umí dráždit klitoris správně, bude pro ženu vždy tím nejlepším milencem, protože ji snad až na výjimky vždy přivede k orgasmu. Vyvrcholení je pak odměnou nejen pro ženu, která zažije tan fantastický moment, ale i pro muže, protože muže těší zejména vyvrcholení ženy. Považují je za své vítězství.

Jak dráždit klitoris

Jenže mnoho mužů bohužel správně dráždit klitoris neumí. Buď se moc snaží, nebo vůbec. Stěží je navést tak, aby to bylo správné. Musí k tomu mít cit, výdrž a trpělivost, což ne každý má. Ale jestliže jsou skutečně snaživí, pak si rádi najdou návod, respektive pomůcku, se kterou to půjde snáz. Womanizer, už podle názvu napovídá, že jde o přístroj určen pro ženy. Čímž se ale nevylučuje, že to muž nesmí používat. Tím se samozřejmě myslí na partnerce. Snad každá žena ocení snahu muže, obzvlášť poté, co Womanizer vyzkouší.

Womanizer jako hračka rozkoše

Womanizer je poměrně novou sexuální pomůckou, která je určena přímo na dráždění klitorisu. Jedná se prakticky o vibrátor na klitoris, který má speciální funkce, jež dokonale stimulují ženský klitoris a tak majitelku snáze dovedou k orgasmu. To hned několikanásobnému. Výrobce dokonce tvrdí, že téměř tři čtvrtiny žen zažije po použití Womanizeru právě několikanásobný orgasmus a dokonce více než šedesát procent žen zažije úplně novou formu rozkoše, obvykle to bývá právě opravdový orgasmus.

Moderní technologie

Nejen dokonalou sexuální pomůckou je Womanizer, ale je i moderní a efektivní. Obsahuje totiž dobíjecí baterii, která se jednoduše dobíjí přes USB, takže stejně jako moderní mobilní telefon či tablet. Tudíž nemusíte ob den utíkat zase do prodejny elektra a vyžadovat nové baterie. Skvěle se drží, díky uzpůsobení a také je příjemný na omak.

Barevné provedení

Navíc se womanizer vibrátor vyrábí v několika moderních provedeních, jako je vzor určený pro opravdové šelmy – gepardí vzor v kombinaci s černou nebo tmavě růžovou. Pro romantické duše je tu světle modrý nebo hedvábně růžový a oblíbený je i Womanizer s motivy růží.

Jako nejlepší dárek

Pokud má muž ženu opravdu rád a chce ji udělat radost, Womanizer je mnohem lepší dárek, než třeba vibrátor. Udělá totiž tu správnou slast, takže se rozhodně má žena na co těšit. Pořizovací cena této hračky je sice luxusní, ale také za to dostanete mnoho luxusních zážitků. Jako investice pro ženy, které si rády dopřejí chvilky samoty, pohody a navýsost radostného okamžiku, je ideální. Womanizer by měla mít každá správná a moderní žena. A to ať jej používá s mužem, nebo sama.

Diskuze, zkušenosti a recenze »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12398 (gejsa.cz#664)