Anální výplach - klystýr

Anální výplach se provádí před plánovanými análními hrátkami. Někdy slouží milenecké dvojici jako erotická předehra. Důvodů, proč provést klystýr, existuje však mnohem více. Jaké to jsou? A jak si klystýr udělat?

Anální výplach

Jistě jste již někdy slyšeli o análním výplachu či klystýru. Možná jste se setkali s pojmem klyzma. Jde o pojmy, které můžou v některých lidech vytvářet lehký odpor. Naopak u těch, kteří mají rádi čistotu, dodržují hygienu a chtějí se cítit zdraví, je pojem klystýr velmi oblíbený. Co je to vlastně ten anální výplach? Proč se provádí? Je vůbec zdravý? A jak ho správně provádět? To jsou otázky, na které se Vám pokusíme co nejpřesněji odpovědět.

K čemu je klystýr dobrý? »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12566 (gejsa.cz#649)