Barva ložnice ovlivňující sexuální život

Při zařizování ložnice hledíte, abyste měli především kvalitní postel a správnou matraci? Co však barva ložnice? Bude čistě bílá, nebo spíše laděná do některé z výrazných barev? Pro Váš spánek, ale i sexuální život nepodceňujte právě barvu ložnice.

 

Bílé stěny jsou klasikou, která nikdy nevyjde z módy. Na bílo vymalovaný byt působí čistě, elegantně. S bílým vymalováním nic nezkazíte, ale ani nezískáte více, než by Vám mohla poskytnout některá z jiných barev. Vstupte do světa barev, a nechte se jimi inspirovat pro místnost, kde nejen sníte, ale také se oddáváte milostným hrátkám.

Barva ložnice »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12436 (gejsa.cz#367)