Co o Vás může prozradit sex

Podle určitých znaků, návyků chování se můžete dozvědět, jaký bude Vámi vyhlédnutý jedinec v posteli. Na druhou stranu, i podle praktikování sexu zase můžete zjistit, co před Vámi osoba ukrývá, třeba i svoji stinnou stránku.

 

Možná si říkáte, že čekat, než spolu skončíte v posteli, tak již dávno poznáte, s kým máte tu čest. Jenže, co si budeme povídat. První sex s novým partnerem bývá častokráte mnohem dříve, než si třeba plánujete. A i kdyby tomu tak nebylo, pak Váš protějšek se může uchýlit k způsobům chování, které Vám utají jeho skutečnou tvář. Nenechte se zmást, nejen ženy dokážou být skvělými herečkami, mistryněmi v klamání těla. I muži, pokud chtějí něčeho dosáhnout, se dokážou skousnout, a po určitou dobu se přetvařovat, či činit ze sebe někoho jiného, než oni sami jsou. A tak, až se budete s protějškem milovat, sundejte si alespoň na chvíli „růžové brýle“, a zkuste jedince prohlédnout. Možná, že přijdete na překvapivá zjištění, která pro Vás budou důležitá pro Váš společný život. Co vše tedy můžete zjistit při prvním milování? A pak je tu samozřejmě i druhá stránka. Nezapomeňte, že i Vás může protějšek „lustrovat“. Přečtěte si náš článek, a buďte o krok napřed.

Zvolení milostné polohy pro milování »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12490 (gejsa.cz#467)