Co o Vás může prozradit sex

Podle určitých znaků, návyků chování se můžete dozvědět, jaký bude Vámi vyhlédnutý jedinec v posteli. Na druhou stranu, i podle praktikování sexu zase můžete zjistit, co před Vámi osoba ukrývá, třeba i svoji stinnou stránku.

Zvolení milostné polohy pro milování

Ať už se milujete ve stoje, zezadu aj., vždy využíváte určitou milostnou polohu. A právě i samotná milostná poloha pro Vás může být vodítkem, při bližším poznáváním druhého jedince. Až se tedy budete chtít pustit do zkoumání Vašeho partnera, pak se snažte, aby Váš protějšek byl prvním, kdo vybere, či určí milostnou polohu. A to platí i v případě, že aktivnějším jedincem v sexu jste spíše Vy, než druhý. Ideální samozřejmě je, aby milostná poloha byla pro partnera vlastní, tj. nebyl zrovna ve fázi experimentování. A tak, pokud si budete chtít být jisti, pak se do zkoumání uchylte třeba při třetím, čtvrtém sexu s partnerem. Bude-li zvolená poloha stále stejná, či bude partner k určité poloze inklinovat více, budete vědět, čeho se máte držet.

Misionářská poloha – konzervativní člověk

A jakou jinou polohou začít, než tou, která je řekněme nejčastější, nejtypičtější. Jedná se o polohu misionářskou. To, že je poloha u řady jedinců preferovaná, však nesvědčí nic o tom, že by snad „splynutím s davem“ vypovídalo snad o nudném, nezajímavém patronu. Pokud Váš protějšek upřednostňuje misionářskou polohu, pak si můžete být jisti, že máte před sebou jedince, který nechce vstupovat do riskantních podniků, a spíše vsází na jistotu. Na jednu stranu sice před sebou nebudete mít bláznivého jedince, který se do věcí pouští střemhlav, a dokáže se plně odvázat. Svázané ruce s ním však mít také nebudete. Určitě pro Vás bude zajímavé zjištění, že osoba preferující misionářskou polohu, je spolehlivá, nelze jí upřít snahu. A co víc, rozhodně se s jedincem nebudete nudit, a nebudete sedět jen tak doma. Jedinec inklinující k misionářské poloze, je jedincem společenským, který je rád ve společnosti, a také je u druhých oblíbený. Ještě tedy máte pocit, že mnohdy zatracovaná misionářská poloha, vypovídá o druhém něco špatného?

Poloha zezadu – zakomplexovaný jedinec

Proč se někteří jedinci uchylují k poloze zezadu? Poloha zezadu je na rozdíl od misionářské polohy tzv. méně osobní. Nevidíte si totiž do tváře. Nemůžete u druhého vysledovat, zda prožívá sex plně, nebo se jen přetvařuje. Poloha zezadu Vám tím pádem umožní se uvolnit, zbavit se zábran. Na druhou stranu, poloha zezadu je tajemná v tom, že ukryje nejen Vaše myšlenky, ale také faldíky. A to opět platí pro muže i ženy. Přeci jenom to jsou však muži, kteří mohou před partnerkou ukrýt více nedokonalostí, co se týká postavy, ač jsou vlastně nazí. Pokud se před Vámi muž snaží neukázat ze svého těla více, než by musel, a přitom se uchyluje k poloze zezadu, pak to pro Vás může být signálem, že chodíte s jedincem, který si nevěří. Nejen ženy se trápí ohledně své postavy. Přeci jenom je však rozdíl, když se muž trápí, že má faldíky. Muž nesnese zjištění, že má určitou nedokonalost, jedno, čeho se týká. Těžko říci, zda je výhrou mít muže, který upřednostňuje polohu zezadu. Na jednu stranu je totiž jedinec zakomplexovaný, může být do určité míry odtažitý. Je tu však jisté kouzlo a tajemnost, která z muže bude vyzařovat. Jste-li ženou, a jste to právě Vy, která se chcete milovat stále zezadu, pak je Vám zřejmé, že muž může spatřit Vaše ladné křivky, ovšem ne ňadra, která Vám třeba dělají těžkou hlavu.

Poloha na koníčka – sebevědomý jedinec, manipulátor

Naprostým opakem je milostná poloha na koníčka. U této polohy jen těžko něco zamaskujete, ať už jste ženou, nebo mužem. Jeden druhého uvidíte „v plném světle“. Pokud se milujete v poloze na koníčka, pak si zcela věříte. Pokud Vám partner navrhne polohu na koníčka, pak může být jednak zajímavý na Vaše křivky, jak se budou pohybovat v rytmu, ale také se Vám chce předvést v celé své kráse. Jenže příliš zdravé sebevědomí poněkud škodí. Přílišná sebevědomou se může proměnit v aroganci a manipulaci. To, jestli je Váš protějšek manipulátor, si také můžete ověřit podle jeho chování při sexu. Velmi jednoduchý test Vám napoví. Diktování, jak se máte pohybovat, jak rychle, hluboko atd., Vám řekne mnohem více, než se Vám třeba bude líbit. V partnerském vztahu totiž můžete mít před sebou perfekcionistu, puntičkáře, který však své požadavky bude směřovat směrem na Vás, nebo směrem k sobě. Záleží na Vás, zda budete chtít chodit s pedantem, kterým může být muž i žena. Jsou totiž jedinci, kteří naopak nad sebou potřebují obrazně řečeno pevnou ruku.

Poloha lžička – romantický jedinec, snílek

Která žena by si nepřála romantického muže, který bude pravým mužem, a přitom bude mít něžnou a otevřenou duši. Jak se pozná skutečný romantik? Pozná se romantik podle toho, že na každou schůzku přinese ženě růži, bonboniéru, bude jí šeptat láskyplná slovíčka? Jenže to vše může být od muže taktika, jak získat srdce ženy, a dostat jí tam, kam chce. Muže s romantickou duší můžete poznat i podle milostné polohy. Pokud si Váš protějšek rád dopřává milostné polohy z boku, tzv. lžičky, pak můžete očekávat, že máte před sebou, respektive za sebou „prince na bílém koni“.

Milostná poloha z boku – žárlivý muž

Jenže i romantik může mít slabá místa a určité negativum. Jednak romantická duše se stále jakoby vznáší v oblacích. Romantický muže je tedy snílkem, který vlastně neví jaké to je, se dotknout nohy země. O to pak může tvrdší pád. Vzhledem k tomu, že romantický muž chce mít nadhled a přehled, se může posléze projevovat majetnicky. Z romantického muže se může rázem vyklubat žárlivec. A co je typické pro žárlivé duše? Žárlivý jedinec si nevěří, a v hloubi své duše je nejistý. Ne vždy je tedy romantika přínosná a výhodná. Můžete žít s princem na bílém koni, který si pro Vás tzv. přijede. Ovšem je třeba pamatovat na to, že princové mohou být vychováváni ve vědomí, že vše se točí kolem nich, a především oni jsou ti, kteří chtějí být vždy v sedle.

Střídání milostných poloh

Jak je to však v případě, že protějšek, se kterým se milujete, střídá jednu polohu za druhou? A v podstatě tímto stylem se již milujete pátou, desátou schůzku? Takový jedinec Vás chce ohromit, a přesvědčit Vás, jakým je přeborníkem v milování. Na jednu stranu Vám chce udělat radost, a dopřát Vám maximální potěšení. Na stranu druhou však může být zaměřený jen na sebe, aby na sebe strhnul pozornost. Nepřímo, přesto od Vás očekává, že nebudete šetřit chválou a obdivem. V partnerském vztahu pak očekávejte, že chvála směrem k němu, bude u Vás na denním pořádku.

 

«« Co o Vás může prozradit sex Diskuze, zkušenosti a recenze »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12490 (gejsa.cz#467)