Co o vás poví oblíbené sexuální polohy?

Všechno má svůj význam a milostné polohy také. Různí lidé upřednostňují různé polohy. A každá taková poloha vypovídá něco o člověku, který ji má rád a který ji upřednostňuje před ostatníma. Co o nás prozrazují erotické polohy?

Milování, to je lék na krásu. Lidé, kteří se často milují, jsou krásnější. Z čeho tato krása pramení? Jednoduše ze štěstí. Lidé, kteří si dopřávají pravidelný sex, který je baví a který je činí šťastnými, jsou veselí, jsou spokojení, jsou příjemní a cítí se dobře. Všechny tyto pocity se projevují na jejich vzhledu, na tom, jak je vnímá okolí. Navíc vědci při svých studiích přišli na to, že při milování se produkuje množství estrogenu, které dává vlasům krásný přirozený lesk a pokožce hebkost. Pravidelné milování snižuje výrazným způsobem výskyt vyrážek, akné a kožních skvrn. Pokud trpíte těmito nežádoucími projevy, zkuste zvýšit frekvenci sexuálních aktů a sami se přesvědčte, zda je milování lékem i na tyto problémy.

Způsob milování o nás hodně napoví »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12559 (gejsa.cz#631)