Diskrétní milenky

Připadá Vám sexuální život po boku manželky stereotypní a rádi byste si našli milenku? Jak ale docílit toho, aby se o ní nikdo nedozvěděl? Zde je pár rad, dle kterých zjistíte, zda je Vaše milenka ideální pro diskrétní chvilky plné vášně a vzrušení.

Možná jste právě našli milenku, se kterou byste chtěli strávit každou volnou chvilku, ale nevíte, jak takto příjemně strávený čas skloubit s Vaším zaběhnutým rodinným životem. A vůbec, kdo by si nepřál mít ideální tajnou milenku, která mužům bere dech a o které dnem i nocí sní? A která žena by si nepřála být dokonalou milenkou muže, kterou bude neustále obdivovat, zahrnovat dárečky a vychvalovat ji do nebes, jak je skvělá v posteli, jak jí to náramně sluší a jak je v její přítomnosti šťastný.

Ideální milenka by měla umět muže pořádně nažhavit a vzbudit v něm všechny jeho biologické pudy. Musí muži dokázat, že o sex s ním opravdu stojí. Pokud si muži najdou milenky, ve všech případech jim nejde pouze o sex. Rozdíl mezi milenkou a manželkou často zdůvodňují tím, že milenka je dokáže dokonale podpořit, pochopit je, projevit jim své city, obdivovat ho, pochválit muže za každou drobnost a dokonale předstírat, že chápe a plně rozumí všem jeho problémům. A komu by se to nelíbilo.

Je však dobré myslet na to, že stejně jako milenky se chovaly i snad všechny manželky na začátku vztahu. Taky měly na svého drahého maximum času, byli žhavé, svolné snad ke všemu, bez starostí, bez povinností a prostě jen pro toho druhého. Ovšem s odstupem času, ať chceme nebo ne, že partnerský vztah začne prohlubovat, bohatne a počáteční intenzitu postupně nahrazuje hlubší přátelství. A právě pokud dojde k partnerskému stereotypu, muž se začne nudit, a od pocitů, že všechno stojí za nic, začínají prchat k milenkám.

Kdy nejčastěji přicházejí diskrétní milenky na řadu?

Ať chceme nebo ne, často manželé podléhají svodům nevěry v takové době, kdy do rodiny přijdou děti. Jde totiž o tak velkou životní změnu, na kterou nejsou připravení a ne všichni ji ustojí. Nejenom ženy, ale i muži vyhledávají romantiku a s příchodem dětí se romantika z partnerského či manželského vztahu postupně vytrácí. Stejně tak je tomu i dětí odrostlých, které zpravidla po dosažení zletilosti opouštějí domovy a manželé najednou zjišťují, že je domov tak prázdný, že už nemají pro koho žít a v tuto dobu opět připadá mužům nejvhodnější doba najít si milenku, se kterou může trávit svůj najednou tak dostatečně volný čas.

Jak se stát ideální diskrétní milenkou?

Stát se ideální tajnou milenkou není vůbec jednoduché. Většina mileneckých vztahů nemá dlouhého trvání a stejně jak rychle začne, taky rychle končí. Jen nějaké procento případů mileneckých vztahů přeroste ve vztah oficiální a milenka se stane životní partnerkou. Každý má, co se týká milenky, jiný vkus a vyhledává něco jiného. V první řadě mu jde o to, aby se o takovém vztahu nikdo nedozvěděl. Mužům jde především o povyražení a ne o následné vysvětlování manželce, co to je za holku, proč s ní byl tam a tam a co tam s ní dělal. Tudíž muž musí mít v milence důvěru, že si jejich sexuální vztah nechá čistě pro sebe a nebude se s ním nikde vychvalovat, nebude mu volat či psát v nevhodnou dobu, čímž se především myslí celkový čas, kdy s milenkou zrovna není a že se, nedej bože, sama manželce svého milence nepřizná, že má s jejím mužem poměr, s cílem získat ho jen pro sebe.  Dále, každý muž má i jiný vkus na oblečení až po chování milenek v posteli. Někteří muži vyhledávají přirozenou jednoduchost, jiní si libují v krajkách, podvazcích a rudé rtěnce. Někteří hledají takové milenky, které jsou ve vtahu a v sexu dominantní a jiní zase hledají ženu, která se bude muži podřizovat. Proto žena, milenka, by vždycky měla zjistit, o co přesně muži jde, co má rád, co ve vztahu a sexu preferuje, aby se podle toho mohla zařídit a být tou ideální milenkou, za kterou se bude, pokud možno co nejdéle, rád vracet.

Čím je sex s milenkou jiný?

Milenecký sex je nabitý vzrušením a emocemi, které sex manželský po několika letech začne pozvolna postrádat. Milenka často splní muži veškeré jeho sexuální požadavky a fantazie, neboť pro něj chce být ona ta nejlepší a nejdokonalejší. Proto se sex s milenkou jen velmi zřídka dá srovnat se sexem doma.

Co očekávat od ideální diskrétní milenky?

V prvé řadě je nutné od milenky očekávat diskrétnost. Milenky zpravidla muži tají a nestojí o to, aby prosáklo na povrch, že právě oni podvádí svoje manželky či partnerky. Každá ideální diskrétní milenka by si měla být tedy vědoma toho, že milenka není to samé, co oficiální partnerka a podle toho by se měla chovat. Na rozdíl o manželky má milenka výhodu toho, že si může s mužem užívat vzrušujícího a erotikou nabitého sexu a tu a tam dostane od muže nějaké dáreček. Za tyto výhody se ovšem žádá její mlčenlivost. Ideální diskrétní milenka dobře ví, že se má držet co nejdál od jeho rodiny. Klidně stráví „se svým milým“ týden u moře, přijme dary, ať už drobné nebo větší, ale dobře ví, že má dát ruce pryč od jeho rodiny.

Ideální diskrétní milenka nikdy nebude čekat na muže před jeho domem, aby jej viděla, nebo aby mu byla co nejvíce na blízku. Milenka má svých zájmů a zálib dost a je po ruce pouze tehdy, když má zrovna na ni muž čas a chuť. Ideální milenka nikdy nevolá nebo posílá SMS zprávy muži, který je doma nebo kdekoliv jinde s rodinou a vyčkává, až se on ozve sám. Milenka od muže dostává přáníčka ke svátku, narozeninám, k Vánocům nebo ke svatému Valentinu, ale nikdy neposílá žádné přání ona, natož na adresu, kde její milenec bydlí s rodinou. Dokonalá milenka si nenechává SMS zprávy uložené ve svém mobilu a stejně tak maže i emaily od svého milého, aby se nijak neprovalil vztah mezi jí a milencem.

I mnoho mediálně známých osobností má milenky, pro něž výše uvedená pravidla platí dvojnásob! Pokud by padlo podezření na to, že jistá žena je milenkou toho a toho, milenka nikdy nesmí poskytovat rozhovory médiím a nepíše ani žádné statusy týkající se jejího milence na facebooku nebo jiných sociálních sítích.

Ideální milenka vyslechne všechny problémy svého milence, všechny jeho stížnosti na manželku, ovšem vše bere s rezervou – je jí jasné, že manželka nemůže být zas až tak špatná, jak ji milenec líčí. Pokud by někdo přišel na vztah mezi milenkou a mužem, vždy se milenka musí řídit heslem: zapírat, zapírat, zapírat! Protože jen tak bude nadále ideální milenkou v očích muže. Diskrétní milenka nikdy netouží po tom stát se do budoucna manželkou milence, ale je si vědoma, že zastává pozici bez jakékoliv šance na postup.


Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. (gejsa.cz#139)


Přidat komentář