Diskrétní milenky

Připadá Vám sexuální život po boku manželky stereotypní a rádi byste si našli milenku? Jak ale docílit toho, aby se o ní nikdo nedozvěděl? Zde je pár rad, dle kterých zjistíte, zda je Vaše milenka ideální pro diskrétní chvilky plné vášně a vzrušení.

Možná jste právě našli milenku, se kterou byste chtěli strávit každou volnou chvilku, ale nevíte, jak takto příjemně strávený čas skloubit s Vaším zaběhnutým rodinným životem. A vůbec, kdo by si nepřál mít ideální tajnou milenku, která mužům bere dech a o které dnem i nocí sní? A která žena by si nepřála být dokonalou milenkou muže, kterou bude neustále obdivovat, zahrnovat dárečky a vychvalovat ji do nebes, jak je skvělá v posteli, jak jí to náramně sluší a jak je v její přítomnosti šťastný.

Ideální milenka by měla umět muže pořádně nažhavit a vzbudit v něm všechny jeho biologické pudy. Musí muži dokázat, že o sex s ním opravdu stojí. Pokud si muži najdou milenky, ve všech případech jim nejde pouze o sex. Rozdíl mezi milenkou a manželkou často zdůvodňují tím, že milenka je dokáže dokonale podpořit, pochopit je, projevit jim své city, obdivovat ho, pochválit muže za každou drobnost a dokonale předstírat, že chápe a plně rozumí všem jeho problémům. A komu by se to nelíbilo.

Je však dobré myslet na to, že stejně jako milenky se chovaly i snad všechny manželky na začátku vztahu. Taky měly na svého drahého maximum času, byli žhavé, svolné snad ke všemu, bez starostí, bez povinností a prostě jen pro toho druhého. Ovšem s odstupem času, ať chceme nebo ne, že partnerský vztah začne prohlubovat, bohatne a počáteční intenzitu postupně nahrazuje hlubší přátelství. A právě pokud dojde k partnerskému stereotypu, muž se začne nudit, a od pocitů, že všechno stojí za nic, začínají prchat k milenkám.

Kdy nejčastěji přicházejí diskrétní milenky na řadu? »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12402 (gejsa.cz#139)