Dva partnerské vztahy současně

Považujete sňatkové podvodníky za jedince, kteří pošlapou křehkost ženské duše, ukořistí, co je na ženě nejcennější, a zanechají za sebou akorát tak spoušť? A co když si nemohou pomoci, tak jako osoby tápající v lásce mezi dvěma partnery?

Současné partnerské vztahy

Měli jste tu možnost milovat? A měli jste štěstí, že Vaše láska byla opětovaná? A pak se Vás ještě zeptáme, zda se ve Vašem životě i ve chvíli, kdy jste byli zamilovaní, neobjevil někdo další, u kterého se Vám alespoň na moment nezastavili myšlenky. I když pro Vás samotné je možné nepochopitelné, že byste se snad mohli ocitnout ve dvou vztazích najednou, vězte, že život je skutečně nevyzpytatelný. Třeba zrovna dnes, nebo zítra potkáte osobu, kterou nenecháte jen tak projít kolem Vás bez povšimnutí, nebo naopak ona Vás. Budete odolávat hříšným svodům, a hřejivým pocitům, že se líbíte i někomu dalšímu, že ještě zdaleka nepatříte do starého železa? Budete snad považovat za nemístné, když Vám někdo další, než Váš protějšek začne lichotit? Ani se nenadějete, a lásku, kterou jste doposud střežili jen pro Vašeho partnera, se náhle rozdělí mezi dvě osoby, kdy ani nezáleží, zda se bude jednat o rozdělení rovným dílem.

Kdy je možné milovat současně? »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12519 (gejsa.cz#541)